Vai alla pagina: Jak zamówić kreację w Place for Dress
Vai alla pagina: Ceny w Place for Dress
Vai alla pagina: Filozofia marki
Vai alla pagina: Nasz claim
Vai alla pagina: Polityka firmy
Vai alla pagina: Dlaczego szyjemy tylko sukienki

Jak powstają sukienki

Pomysł na sukienkę to Twoje dzieło, autorski projekt. Tworząc go możesz jednak bezpłatnie skorzystać z porady naszej stylistki, pisząc na adres stylistka@placefordress.com. 

W aplikacji Place for Dress możesz skonfigurować sukienkę na miliony sposobów. Długa, krótka, skromna lub krzykliwa – wybór zależy wyłącznie od Ciebie. Wszystkie jej detale mogą mieć inny kolor czy wzór. Sama dobierzesz także jej zapięcie czy dodatek w postaci kokardy lub paska. 

Każda sukienka, przez cały czas jej szycia, nosi imię jej Autorki. Nie mamy fabryki, nie prowadzimy masowej produkcji. Nasze kreacje są tworzone od początku do końca ręcznie. Z myślą o Tobie, o konkretnej osobie. -Czy uszyłaś już kokardę do sukienki Karolinki? Takie pytania padają w naszej pracowni. Panie krawcowe to wysokiej klasy specjalistki, z wieloletnim doświadczeniem. Kochamy w nich nie tylko ich profesjonalizm, skrupulatność i zaangażowanie, ale także to, że tak doskonale rozumieją ideę naszej firmy i nigdy jeszcze nie powiedziały nam, że nie da się czegoś zrobić. Współpracują z naszą stylistką przy każdej kreacji i wraz z nią dopracowują najmniejszy detal. Każda z nas musi być bezwarunkowo zadowolona z końcowego efektu. Obiecałyśmy sobie kiedyś, że naszej pracowni nigdy nie opuści sukienka, z której nie będziemy dumne.

 

Vai alla pagina: Materiały, z których szyjemy
Vai alla pagina: Jak się mierzyć?
Vai alla pagina: Przechowywanie i pielęgnacja sukienek
Vai alla pagina: Przyjaciele i partnerzy Place for Dress
Vai alla pagina: Gdzie nas znaleźć
Vai alla pagina: Regulamin Place for Dress