Promocje

Go to page: Dzika to Twoje drugie imię!
Go to page: Tiulowe spódniczki - HIT od Place for Dress
Go to page: Topy na zamówienie
Go to page: Promo 1

Tiulowe spódniczki - HIT w Place for Dress

November 7, 2014

Tiulowa spódniczyna Place for Dress posiada materiałowy pasek. Zarówno kolor tiulu, jak i paska, możecie wybrać same, spośród aktualnie dostępnych w sprzedaży. Spódniczka ma także wszytą podszewkę, dopasowaną odcieniem do tiulu oraz wszyty zamek. Na życzenie, możemy także dodać do niej szykowną kokardę.

 

Spódniczka krótka przed kolanom to koszt 150 zł. Średnia - do pół łydki to 200 zł, a długa do ziemi to 250 zł. Na ten moment możecie zamawiać pisząc na maila biuro@placefordress.com. (Wkrótce, dla Waszej wygody, uruchomimy sprzedaż przez stronę). W mailu należy podać preferowaną długość tiulu oraz jego kolor oraz grubość paska (4 lub 5 cm). W momencie przesłania nam potwierdzenia przelewu zabieramy się do pracy i w ciągu ok 1,5 tygodnia otrzymujecie swoją wymarzoną spódniczkę.

Opcjonalnie można pod spódniczkę także zamówić halkę - żeby odstawała  w stylu retro. Wiąże się to z dodatkowym kosztem 40 zł. Halka ma u dołu falbanę ze sztywnego tiulu, która sprawia, że spódniczka układa się w idealny kształt trapezu.

 

Dostępne kolory tiulu: biały, czarny, beżowy, czerwony, liliowy, średni i ciemny fiolet, błękit, morski, chaber, jasny róż, pomarańcz, koral, jasny szary i seledyn. Jest możliwość uszycia spódniczki także z tiulu w kropki, ale jest to dwukrotnie wyższy koszt, ponieważ taki tiul jest także o wiele droższy.

 

Dodatkowe koszty: ekspres 50 zł, koszt wysyłki: kurier  20 zł, paczkomaty: 12 zł

zamówienia na: biuro@placefordress.com